Lampy pierścieniowe

Lampy pierścieniowe to jedne z najpopularniejszych produktów w salonach kosmetycznych oraz w domowych studiach makijażu. Najpopularniejszymi lampami LED RING MITOYA są modele o średnicy 45 cm: lampa MTY18C o mocy 50 W oraz lampa RL480 o mocy 60 W. Lampy o większych średnicach, jak MTY21C o średnicy 53 cm częściej jest wykorzystywana do nagrań video z większej odległości - np. na potrzeby relacji sprzedażowych na Facebooku czy Instagramie.

Obsługa lamp jest bardzo prosta - wszystkie oferują regulację mocy, regulację temperatury (barwy) światła od ciepłego do zimnego oraz mogą być pochylane pod kątem 90°. Wszystkie są też złożone z diod LED. Korzystanie z diod LED sprawia, że światło lamp jest mocne i jednorodne. Odejście od tradycyjnych żarówek pozwoliło też uzyskać produkt łatwiejszy w transporcie i mniej podatny na uszkodzenia. Korzystając z lamp ledowych nie musimy obawiać się przypadkowego stłuczenia żarówki!

Lampy pierścieniowe MITOYA są zasilane sieciowo i wszystkie mają w kompletach zasilacze. Niektóre modele - RL480 i RL480L - mogą też korzystać z akumulatorów typu NPF960, jednak ze względu na duży pobór mocy czas pracy na bateriach jest stosunkowo krótki i wynosi około 40 minut. Jest to jednak wygodne rozwiązanie dla osób, które często pracują w plenerze lub w pomieszczeniach pozbawionych gniazdek.

Zapraszamy do zapoznania się z lampami pierścieniowymi MITOYA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl